شرایط عضویت و آیین نامه ی گروه

باسمه تعالی

 

همنوردان محترم لطفا قبل از هر برنامه یک بار آیین نامه و این صفحه را مطالعه نمایید.

 

جهت دانلود آيين‌نامه داخلي گروه كوهنوردي شهيد وركش اينجا را كليك نماييد.

 

 

شرایط و قوانین لازم جهت عضویت در گروه:

 

- جهت ثبت‌نام و عضويت (مبتدي تا حرفه‌اي) در گروه کوهنوردي شهيد ورکش، ابتدا می‌بایست فرم عضویت در گروه را پر نمایید. سپس در اولین جلسه عمومی گروه که تاریخ و ساعت آن در سایت مشخص است شرکت نموده، اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی را به مسئول امور اداری (خانم عفتی) ارائه نمایید. چنانچه در فرم عضویت عکس خود را ارسال نکرده اید، یک قطعه عکس 3*4 نیز به ایشان تحویل دهید. سپس با نام کاربری که از مسئول اداری تحویل میگیرید می توانید به اطلاعات کامل برنامه دسترسی داشته باشید و ثبت نام نمایید.


    در صفحه‌ي مربوط به هر برنامه پس از وارد کردن نام کاربری و گذرواژه، شماره تماس و شماره حساب سرپرست برنامه موجود می‌باشد. برای ثبت نام برنامه‌ها، واریز وجه الزامی است. ظرفیت برنامه‌ها محدود می‌باشد و اولویت با همنوردانی است که زودتر ثبت‌نام نموده‌اند. لطفاً قبل از واریز وجه از خالی بودن ظرفیت برنامه اطمینان حاصل نمایید.
    تا زمانی که همنوردان هزینه برنامه را پرداخت نکرده‌اند، ثبت‌نام آنها قطعی نیست. چنانچه پس از پایان مهلت، جهت ثبت‌نام اقدام نمایند، ممکن است از شرکت در برنامه محروم شوند و هزینه آنها مسترد می‌گردد.

با توجه به نظام عضويت مندرج در آيين‌نامه اجرايي گروه، عضويت همنوردان گرامي مشخص گرديده و دوستان جهت اطلاع از وضعيت عضويت خود در گروه مي‌توانند پس از ورود به سایت با نام کاربری به صفحه لیست اعضاء مراجعه فرمايند.
    همراه داشتن لوازم و پوشاک و آب و تغذیه و ... طبق لیست ارائه شده از طرف گروه الزامی می‌باشد.
    با توجه به وضعیت جوی و یا شرایط خاص، سرپرست مجاز به لغو برنامه می‌باشد. با توجه به شرایط خاص اجرای برنامه در طبیعت، امکان تغییر و یا تأخیر در برنامه‌ها وجود دارد، لذا شرکت کنندگان محترم بایستی آمادگی لازم را داشته باشند.
    درصورت بروز شرایط خاص جوی، محیطی، جاده‌ها و ...، سرپرست برنامه می‌تواند به تناسب موضوع، برنامه را تغییر دهد.
    همنوردان موظف به رعایت زمان‌بندی‌های اعلام شده هستند و در صورت عدم رعایت، شخصاً متعهد قبول مشکلات احتمالی خواهند بود.
    برنامه‌ها ویژه اعضای گروه می‌باشد لذا شرکت میهمانان فقط با اجازه سرپرست و مسئولین گروه امکان‌پذیر می‌باشد.

شرکت اعضای آزمایشی در برنامه های سنگین، پس از گذراندن حداقل یک دوره آموزشی امکان پذیر است.
    همنوردان می‌بایست اصول گزارش‌نویسی را به صورت کامل بدانند و در تمام برنامه‌ها آمادگی کافی برای نوشتن گزارش برنامه را داشته باشند. همنوردانی که از سوی سرپرست مسئول نوشتن گزارش می‌شوند می‌بایست تا قبل از جلسه‌ي بعدی گروه، گزارش برنامه را در فرمت ارايه شده برای سرپرست برنامه ایمیل نمایند. {براي دريافت فايل گزارش برنامه و راهنماي گزارش‌نويسي  ايـن‌جا را كليك نماييد.}
    به جهت سهولت در تبادل تصاویر برنامه‌ها و قرار دادن گلچین تصاویر بر روی سایت، لطفا تصاویر برنامه‌ها را به سرپرست برنامه تحویل دهید.

 

جلسات گروه:
اولین سه‌شنبه‌ی هر ماه می باشد که ساعت و سین جلسه و موضوعات آموزشی و ... برای هر جلسه، در سایت اطلاع رسانی می شود.
آدرس : طبقه دومِ فرهنگسرای شهر واقع در خیابان ۱۷ شهریور، ۵۰۰ متر بالاتر از متروی میدان شهدا در جهت شمال، برگزار میگردد.
جلسات گروه مخصوص اعضاء نیست و شرکت در آن آزاد می باشد.