برگزاری مرحله مقدماتی جام جهانی یخنوردی پکن‎

برگزاری مرحله مقدماتی جام جهانی یخنوردی پکن‎


برگزاری مرحله مقدماتی جام جهانی یخنوردی پکن‎
ارسال شده توسط روابط عمومی در ش, 1395/10/18 - 17:17

دور مقدماتی دومین مرحله از جام های جهانی یخنوردی از صبح امروز در پکن آغاز گردید و 5 شرکت کننده کشورمان با حریفان به رقابت پرداختند. در مرحله مقدماتی بانوان «زهره عبداله خانی» در میان 22 شرکت کننده در جایگاه پانزدهم قرار گرفت و به نیمه نهایی راه یافت. در مقدماتی مردان نیز با حضور 42 ورزشکار برگزار شد و «محمدرضا صفدریان» با کسب رتبه شانزدهم به نیمه نهایی راه یافت. ضمن آنکه «مسعود زینالی» در رده 27، سعید محمودی 29 و مهدی پهناور در رده 33 قرار گرفتند. این رقابت ها از صبح فردا با انجام مراحل مقدماتی تا فینال سرعت و سپس با نیمه نهایی لید ادامه خواهد یافت. برای ورزشکاران کشورمان آرزوی موفقیت داریم.

فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی

تابلو اعلانات

پیرو آیین نامه شرایط عمومی و اختصاصی متقاضیان تأسیس باشگاه‌‌های کوهنوردی و صعودهای ورزشی، مصوب کمیسیون ماده ‌5 وزارت ورزش و جوانان در تاریخ ۱۴ شهریور ۹۵، مجوز فعالیت کلیه گروههای کوهنوردی کشور لغو شد. بنابراین بدین وسیله اعلام میشود گروه کوهنوردی شهید ورکش از این تاریخ به بعد وجود خارجی در قالب گروه زیر نظر فدراسیون نداشته و تا اطلاع ثانوی برنامه ها به صورت غیر رسمی و دوستانه برگزار خواهد شد.

 

  قابل توجه اعضا جدید:

جهت ثبت‌نام و عضويت (مبتدي تا حرفه‌اي) در گروه کوهنوردي شهيد ورکش، ابتدا می‌بایست شرایط عضویت و آیین نامه گروه را مطالعه کرده و پس از آن فرم عضویت در گروه را پر نمایید. سپس در اولین جلسه عمومی گروه که تاریخ و ساعت آن در سایت مشخص است شرکت نموده، اصل شناسنامه و کارت ملی را به رویت خانم عفتی برسانید و تصاویر آن را در لوح فشرده به ایشان تحویل نمایید (خانم عفتی 09123720197 - efatifateme@gmail.com). سپس می توانید در برنامه های گروه ثبت نام نمایید. البته ابتدا می بایست در برنامه های سبک شرکت نمایید و به مرور و با تشخیص سرپرستان، در برنامه متوسط و سنگین ثبت نام نمایید.