يادبودي براي شهيد صخره نورد، زنده ياد محمد حسن قاسمي

يادبودي براي شهيد صخره نورد، زنده ياد محمد حسن قاسمي

يادبودي براي شهيد صخره نورد، زنده ياد محمد حسن قاسمي
ارسال شده توسط روابط عمومی در ي, 1395/10/05 - 16:59

بنا بر اطلاعيه ارسالي به فدراسيون: همزمان با چهلمین روز شهادت شهید محمد حسن قاسمی از ورزشکاران فعال رشته سنگنوردی و کوهنوردی ایران و نخستین شهید جامعه پزشکی مدافع حرم مراسم ختم و بزرگداشتی روز چهارشنبه در محل بیمارستان بقیه الله تهران برگزار می‌شود. به همین منظور از کلیه عزیزان دعوت به عمل می آید جهت بزرگداشت منزلت این شهید عزیز حضور به هم رسانند....

زمان: چهارشنبه 8 دی 1395
بعد از نماز جماعت ظهر و عصر
از ساعت 12:20دقیقه الی 13:20ظهر

مکان: سالن اقامه نماز بیمارستان بقیه الله

فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی

تابلو اعلانات

پیرو آیین نامه شرایط عمومی و اختصاصی متقاضیان تأسیس باشگاه‌‌های کوهنوردی و صعودهای ورزشی، مصوب کمیسیون ماده ‌5 وزارت ورزش و جوانان در تاریخ ۱۴ شهریور ۹۵، مجوز فعالیت کلیه گروههای کوهنوردی کشور لغو شد. بنابراین بدین وسیله اعلام میشود گروه کوهنوردی شهید ورکش از این تاریخ به بعد وجود خارجی در قالب گروه زیر نظر فدراسیون نداشته و تا اطلاع ثانوی برنامه ها به صورت غیر رسمی و دوستانه برگزار خواهد شد.

 

  قابل توجه اعضا جدید:

جهت ثبت‌نام و عضويت (مبتدي تا حرفه‌اي) در گروه کوهنوردي شهيد ورکش، ابتدا می‌بایست شرایط عضویت و آیین نامه گروه را مطالعه کرده و پس از آن فرم عضویت در گروه را پر نمایید. سپس در اولین جلسه عمومی گروه که تاریخ و ساعت آن در سایت مشخص است شرکت نموده، اصل شناسنامه و کارت ملی را به رویت خانم عفتی برسانید و تصاویر آن را در لوح فشرده به ایشان تحویل نمایید (خانم عفتی 09123720197 - efatifateme@gmail.com). سپس می توانید در برنامه های گروه ثبت نام نمایید. البته ابتدا می بایست در برنامه های سبک شرکت نمایید و به مرور و با تشخیص سرپرستان، در برنامه متوسط و سنگین ثبت نام نمایید.